Reklama Zewnętrzna

Reklama OUT-DOOR powinna być nie tylko widoczna, ale przede wszystkim zauważalna - zarówno treść, jak i forma muszą budzić zaciekawienie, być oryginalne, po to, żeby zapadały w pamięć.

Reklama zewnętrzna to bardzo rozległy zakres działań, dający szerokie pole dopopisu dla projektanta, dlatego bardzo lubimy się nią zajmować, ale... zdajemy sobie sprawę z tego, że wymaga ona ogromnej dyscypliny, żeby forma nie przysłoniła treści...

Ponieważ reklama zewnętrzna narażona jest na nieustanne działanie czynników zewnętrznych (wiatr, deszcz, śnieg, wysokie i niskie temperatury, słońce), korzystamy wyłącznie z materiałów z odpowiednią gwarncją trwałości.

 • Kasetony i szyldy reklamowe
  - podświatlane (włączanie manualne/zdalne/czasowe)
  - dowolne kształty i rozmiary
  - świetlne, wykonane w technologii LED
 • Banery i Billboardy
  - dowolne kształty i rozmiary
  - odporne na działanie warunków atmosferycznych
  - trwałe
 • Lightboxy
  - podświatlane (włączanie manualne/zdalne/czasowe)
  - przewijane
  - świetlne, wykonane w technologii LED
 • Reklama na pojazdach
  - magnetyczna (łatwy montaż i demontaż)
  - naklejana (wycinana z folii, lub drukowana)
  - również na pojazdach komunikacji miejskiej
  - odporna na działanie warunków atmosferycznych
  - trwała

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją wszelkich form reklamy zewnętrznej. W naszej ofercie znajdują się szyldy i kasetony (również podświetlane i świetlne, z różnymi opcjami włączania oświetlenia - manualnie, zdalnie, lub przy pomocy włącznika czasowego), banery i billboardy wielkoformatowe, lightboxy, oraz reklama na pojazdach, od prostych form, wycinanych z folii samoprzylepnej, lub magnetycznej, po pełnokolorowe wydruki w jakości fotograficznej.